KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16347259
nr 1634 7259
Vilhelm Bille
(1864-1908), Danmark
Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på duk, 48x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x80 cm
Vilhelm Victor Bille, dansk bildkonstnär född 1864, död 1908.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 19:10:47
2/8 23:25:25
Vilhelm Bille
Läs mer om Vilhelm Bille