KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16347259

nr 1634 7259

Vilhelm Bille

(1864-1908), Danmark

Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på duk, 48x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x80 cm

Vilhelm Victor Bille, dansk bildkonstnär född 1864, död 1908.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:10:47

2/8 23:25:25 1      Vinnande bud

Vilhelm Bille

Läs mer om Vilhelm Bille